MgA. Kateřina Brůhová

/ 2019 - 2022

TOTEMO

Stavebnice pro malé i velké

TOTEMO přišlo na svět z touhy TVOŘIT a NECHAT TVOŘIT. Je to HRA, která nemá vítěze ani poraženého, je to PROSTŘEDEK, rozvíjející PŘEDSTAVIVOST a KREATIVITU, OSVOBOZUJÍCÍ od zažitých konvencí, a rozvíjející ABSTRAKTNÍ myšlení. SPOJUJE generace společnou hrou, ROSTE s vámi a vy ROSTETE s ním.
Je pro MALÉ i VELKÉ, je inspirované DĚTSKOU FANTAZIÍ a schopností vidět NEVIDĚNÉ. Je o vdechování života BARVÁM a TVARŮM, o nacházení PERSPEKTIV, dávajících vzniknout NOVÝM SVĚTŮM. Je to OBRAZ i SOCHA, je to ZEN, SEN i REALITA, je to KRAJINA i KRAJTA, RACEK i RAKETA.
Je to TOTEMO. Jednoduše cokoli, co vaše FANTAZIE dovolí. A je to mimochodem taky STAVEBNICE.

O nás
Z touhy tvořit a nechat tvořit. Tak vzniklo v kruhu přátel TOTEMO – netradiční stavebnice pro malé i velké, která poskytuje prostor pro sebevyjádření hrou a tvorbou vlastních světů a příběhů bez hranic. Nezáleží na tom, zda-li jste malé dítě, které teprve zkoumá barvy, tvary a struktury, nebo dospělý, který ve tvarech nalézá nové významy. Totemo vyrábíme v Česku a protože milujeme přírodu, používáme pro jeho výrobu dřevo a recyklované materiály. Dřevěná překližka je potištěná ekologickými barvami a spojky jsou vyrobené z recyklovaných PET lahví.

Design a nápad: spolu s MgA. Adrianou Kováčovou

více na: www.totemo.cz

Back Next →