MgA. Kateřina Brůhová

/ Červenec_2015

Handy

Variabilní pracovní stůl

Pracovní stůl HANDY vznikl s cílem, vytvořit ideální variabilní pracovní prostor, který si uživatel může nastavit dle vlastních požadavků. Toto řešení vychází
z pracovních potřeb především mladých kreativních lidí, kteří docení zejména otočnou desku. I při natočení pracovní plochy, což může být využito pro pohodlnější psaní, nebo kresbu, je stále možné pohodlně používat počítač. Díky led diodovému pásku umístěnému pod prostředním deskou, lze otočnou část používat i jako prosvětlovací. Tento panel lze naklánět díky otočnému systému. Následné uzamčení v jedné poloze je provedeno kolíkem, který je zevnitř zasunut nejprve do otvoru v rámu a následně pak do otvoru v boční desce stolu. Pokud je pracovní panel ve vodorovné poloze, kromě dvou kolíků ho také drží pevná lišta nad led diodovým páskem.
Stůl je vybaven čtyřmi přihrádkami, do kterých lze vložit různé vložky s výřezy (pro mobilní telefon, tablet, psací potřeby, atd.). To přispívá k lepší přehlednosti a pořádku. Jeho byť jednoduchá, ale elegantní konstrukce nám nabízí možnost ukládání dokumentů, nebo dalších nezbytností do vnitřních prostorů stolu
a neruší tak na pracovní ploše. Jsou zde i otvory pro kabeláž, které umožňují ukrytí kabelů a jejich rozvedení na libovolné místo.
Podnože pro tohle řešení mohou být libovolné. Návrh byl konstruován pro sadu podnoží Master&Master, které jsou velmi minimalistické a vizuálně padnou k tomuto řešení.

  • Specifikace
  • Materiál: libovolný - OSB deska, překližka, atd.
  • Podnože: Master&Master
  • Rozměry: 100 mm x 155 mm x 800 mm
← Prev Next →